• +421 51 77 220 30
  • PcProfi na facebooku

Novinky


V tejto sekcii máte možnosť sledovať najnovšie trendy, novinky a akcie zo sveta IT, ktorý sa neustále vyvíja a napreduje.

      EPSON
Novinka 2019 !

EcoTank M2140  

S touto tlačiarňou 3 v 1 so systémom atramentových zásobníkov ťažte z nízkonákladovej firemnej tlače, vysokej spoľahlivosti a minimálnej potreby zásahov používateľa. Nová čiernobiela tlačiareň EcoTank pre firmy s podporou Wi-Fi, mimoriadne nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo v štýlovom, kompaktnom, používateľsky priateľskom dizajne. Pomocou zahrnutej zásoby atramentu v dvoch fľašiach, ktoré umožňujú čisté a jednoduché dopĺňanie, vytlačíte až úžasných 11 000 strán. Pripojenie USB, rýchlosť tlače 20 str./min a obojstranná tlač pomáhajú udržať vysokú produktivitu. 

      Akcia s         darčekom 
           !!!  

PROJEKTOR  EB-1450UI   

+ Reproduktor Harman/Kardon GO v hodnote 300€ ako darček 

                         Akciová cena do vypredania zásob                                                            IBA 2 599€ s DPH !

Najnovší projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou prináša interaktívnosť do ľubovoľnej zasadacej miestnosti. Umožňuje to dotykové ovládanie pomocou prsta alebo dvoch pier, vysoký jas na úrovn 3 800 lúmenov, rozlíšenie Full HD WUXGA a možnosť vzdialeného pripojenia viacerých lokalít. Projektor EB-1450Ui s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou je určený na premietanie obrazovky so škálovateľnou veľkosťou až do 100 palcov, ktorá vyhovie požiadavkám akéhokoľvek firemného pracovného prostredia.

Dochádzkový systém

Entry E K700 dochádzkový terminál 

Dochádzkový terminál s biometrickým snímačom odtlačku prsta, bezdotykovou RFID čítačkou (štandard EM4100, 125 kHZ) a kódovou klávesnicou, kapacita 8000 odtlačkov, 10 000 kariet, 200 000 udalostí, 3,5" farebný grafický TFT displej,  SK/CZ/EN jazyk, zvuková a LED signalizácia, plnohodnotné spracovanie dochádzky, 8 programovateľných tlačidiel prerušení, zabudovaná kamera pre zosnímanie zamestnanca. Možnosť pripojenia k terminálu cez webové prostredie pre jednoduchú HW konfiguráciu zariadenia 

EPSON
Workforce PRO
WC-C5710DWF

Rýchle multifunkčné zariadenie pre malú pracovnú skupinu.

Toto multifunkčné zariadenie 4 v 1 pre malé pracovné skupiny je vynikajúcou voľbou pre firmy od malých kancelárií po veľké korporácie tradične využívajúce laserovú tlač, ktoré potrebujú znížiť náklady, zvýšiť produktivitu a skrátiť prestoje.

kamerový systém

DAHUA

Ponuka analógovýchHDCVI a IP kamerových systémovzáznamových zariadenísoftvérov a príslušenstva značky Dahua pre komplexné riešenie kvalitného monitorovacieho systému. Individuálne návrhy kamerových systémov, technická podpora aj zaškolenie sú neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky. 

Prevencia je najúčinnejšia ochrana

Zmluvný servis s garantovanou dobou zásahu

Každý užívateľ výpočtovej techniky sa stretol s malými alebo väčšími problémami pri práci s PC. Podobne ako automobil, ktorý preto aby fungoval spoľahlivo a bezpečne potrebuje pravidelnú údržbu a servis podobne a možno ešte viac to platí o PC.

      EPSON
Novinka 2019 aj  formou      prenájmu!

WorkForce Pro WF-C579RDTWF

Najnovšie multifunkčné zariadenie A4 so systémom vymeniteľnej súpravy atramentu (RIPS) umožňuje napriek menším rozmerom rýchlu tlač, skenovanie a kopírovanie, nízke celkové náklady na vlastníctvo a nízky vplyv na životné prostredie. Zvýšte produktivitu svojej firmy vďaka nižšej nutnosti zásahov obsluhy, krátkemu času potrebnému na vytlačenie prvej strany a zabezpečeným zásadám tlače a pracovným postupom. Tlačiareň ponúka vďaka vysokej výťažnosti atramentových zásobníkov možnosť vytlačiť až 50 000 čiernobielych a 20 000 farebných strán bez výmeny atramentu.

Nesmie chýbať v žiadnej firme

EPSON WorkForce Pro WF-C869R 

Táto firemná tlačiareň vďaka systému Replaceable Ink Pack System (Rips) so špičkovou výťažnosťou spoločnosti Epson dokáže vytlačiť 84 000 strán bez výmeny spotrebného materiálu. Ušetríte čas strávený dopĺňaním spotrebného materiálu a obmedzíte svoj dopad na životné prostredie vďaka zníženiu spotreby energie až o 95%  a množstvo odpadu až o 99% . Tlačiareň navyše využíva technológiu PrecisionCore, ktorá vyniká svojou rýchlosťou, kvalitou, spoľahlivosťou a efektivitou. 

PARTNERI